Способи оплати

У нашому інтернет-магазині є кілька способів оплати замовленого Вами товару, щоб Ви могли вибрати зручний для Вас!

Оплата відбувається тільки в ГРИВНЯХ!!!

Ми працюємо як з фізичними, так і юридичними особами!

Готівковий розрахунок (доставка по Києву)

Готівкою нашому кур'єру

Оплата провадиться готівкою кур'єру при доставці Вашого замовлення. При отриманні товару видається документ, що підтверджує оплату. Такий вид оплати можливий лише для клієнтів м. Києва.

Готівкою при самовивезенні

Ви можете забрати Ваше замовлення та розрахуватися готівкою або банківською карткою відвідавши наш офіс/магазин, попередньо погодивши Ваше замовлення за телефонами, вказаними на сайті.

Адреса нашого магазину: м. Київ, вул. Райдужна, 3Б ("Фарбовий центр"). 

Безготівковий розрахунок (при доставці по всій території України)

Для фізичних осіб:

Такий вид оплати здійснюється за допомогою банківського переказу коштів після одержання від менеджера нашої компанії рахунку-фактури на розміщене Вами замовлення. Оплата може бути здійснена через касу будь-якого банку (при цьому банківська комісія оплачується додатково). Товар передається кур'єрській службі відправки для відправки до Вашого міста, як тільки оплата надходить на наш розрахунковий рахунок. Для прискорення процесу відправлення Вашого замовлення прохання інформувати провідного менеджера про здійснення оплати.

Також можлива оплата післяплатою в будь-яку точку України перевізником "Нова Пошта".

Отримавши Ваше замовлення, ми відправляємо його за вказаною Вами адресою. При отриманні товару у представництві "Нова пошта" у Вашому місті, Ви оглядаєте товар та оплачуєте на місці задекларовану суму (суму замовлення). Замовлення до 500,00грн надсилаються тільки за повною передоплатою.

Для юридичних осіб:

Після надання всього пакету документів, а також необхідної контактної інформації менеджер нашої компанії формує рахунок-фактуру і відправляє її замовнику (факсом або електронною поштою). Виставлений рахунок дійсний дляздійснення оплати зазначеної у ньому суми протягом 3-х днів. У разі якщо оплата проходить пізніше зазначеного терміну, рекомендуємо зв'язатися з нашим менеджером для уточнення фактичної наявності товару на складі. Після надходження оплати на розрахунковий рахунок нашої компанії менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення всіх необхідних умов зручної для вас доставки.

Ми надаємо всю необхідну документацію до продукції, яку ми поставляємо.:

Фізичним особам:

Юридичним особам надається весь пакет документів:


ЗВЕРТАЄМО УВАГУ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ!

Для доставок замовлень по Києву та області:

При отриманні товару, який було оплачено юридичною особою, отримувач представник зобов'язаний передати нашому кур'єру довіреність, оформлену в установленому порядку, та правильно оформлений екземпляр видаткової накладної. Також необхідно буде надати документ, що засвідчує особу одержувача (паспорт, посвідчення водія) для перевірки справжності довіреності.

Для доставок замовлень по Україні кур'єрськими службами:

У разі якщо товар, який був оплачений юридичною особою, що відправляється клієнту кур'єрською службою доставки, необхідно після отримання замовлення передати заздалегідь обумовлений з нашим менеджером спосіб комплект документації на адресу нашої компанії.


У комплект документації для відправки нам рекомендованим листом або кур'єрською службою входить:

Повернення правильно оформленого нашого екземпляра документів є обов'язковою умовою для подальшої співпраці!


Як сплатити на рахунок IBAN (на прикладі Приват Банк)

1. Заходимо до додатку Приват Банк на мобільному телефоні

2. Переходимо в меню "Платежі"

3. У меню, що відкрилося, вгорі вводимо IBAN, Код ЄДРПОУ або прізвище одержувача, Наприклад Шевченко.

4. Система автоматично підтягне одержувачів із прізвищем Іванов. Вам потрібно вибрати Вашого одержувача, перевірити рахунок, вказати суму оплати та вибрати картку з якою хочете зробити платіж.

Як сплатити на рахунок IBAN (на прикладі Monobank)

1. Заходимо до програми Monobank на мобільному телефоні

2. Переходимо в меню "Інші платежі"